Reklama

Czesław Mozil śpiewał dla kobiet [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Czesław Mozil śpiewał dla kobiet [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji Dnia Kobiet w Zajeździe Mazowsze w Słupnie wystąpił Czesław Mozil z zespołem Czesław Śpiewa. W koncertowym repertuarze poza piosenkami z najnowszej płyty, znalazły się przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu "Debiut" i "Pop", oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value.

Z okazji Dnia Kobiet w Zajeździe Mazowsze w Słupnie wystąpił Czesław Mozil z zespołem Czesław Śpiewa. W koncertowym repertuarze poza piosenkami z najnowszej płyty, znalazły się przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu "Debiut" i "Pop", oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value.

Czesław Mozil wraz z duńskimi przyjaciółmi założył w 2000 roku zespół rockowy Tesco Value, z którym nagrał dwie płyty "Tesco Value" i "Songs for the Gatekeeper". Natomiast nazwa grupy pochodzi od przezwiska, jakie nadano Czesławowi podczas wakacji na obozie młodzieżowym w Anglii. 

W 2007 roku muzyk wystąpił wraz z grupą Hey podczas koncertu z cyklu MTV Unplugged. Rok później ukazał się w Polsce jego debiutancki album "Czesław Śpiewa Debiut", który sześć tygodni po premierze uzyskał status złotej płyty.

W piątek 9 marca Czesław Mozil z zespołem Czesław Śpiewa wystąpił w Zajeździe Mazowsze w Słupnie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE