Reklama

Czekaliśmy na to bardzo długo. Rusza remont zniszczonych ulic

Opublikowano:
Autor:

Czekaliśmy na to bardzo długo. Rusza remont zniszczonych ulic - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszył remont dziurawej jak ser szwajcarski niewielkiej, ale często uczęszczanej drogi za hospicjum i Coteksem na Międzytorzu. Jak nowe będą też zniszczone odcinki innych ulic.

Ruszył remont dziurawej jak ser szwajcarski niewielkiej, ale często uczęszczanej drogi za hospicjum  i Coteksem na Międzytorzu. Jak nowe będą też zniszczone odcinki innych ulic.

Rozpoczęły się długo oczekiwane prace związane z remontem najbardziej zniszczonych odcinków kilku płockich ulic. Na pierwszy ogień poszedł równoległy do Piłsudskiego łącznik między ul. Dobrowolskiego i Graniczną. Obyło się bez wyłączania uliczki z ruchu, dlatego kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Jak pisaliśmy niejednokrotnie, wymiany wyeksploatowanej nawierzchni na tyłach hospicjum i Coteksu od lat domagali się mieszkańcy Międzytorza, ale nie było to możliwe z powodu skomplikowanej sytuacji właścicielskiej działek, po których biegnie droga. Niedawno udało się miastu uregulować te kwestie i ruszyć z remontem. Teraz poza nowym asfaltem mieszkańcy, właściciele hurtowni i odwiedzający hospicjum doczekają się również chodników i zjazdów.

Cała inwestycja poza tym odcinkiem ulicy zakłada również wyremontowanie następujących odcinków innych ulic: Piłsudskiego (zjazd w Spółdzielczą), Miodowej (przy Politechnice Warszawskiej) i Zglenickiego (niewyremontowany dotąd odcinek), a także wykonanie drogi rowerowej w pasie Al. Kobylińskiego.

[ZT]13007[/ZT]

Wykonawcą prac jest Firma Remontowo-Budowlana Lipowski z Płocka. Zainkasuje ponad  664 tys. zł. Jak zapowiada Konrad Kozłowskiz biura prasowego Ratusza, wszystko ma być gotowe do końca października.

[ZT]12557[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE