Reklama

"Cudowna Terapia" - komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku

Opublikowano:
Autor:

"Cudowna Terapia" - komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potraf urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia".

Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników teatru na komedię terapeutyczną z okazji Dnia Kobiet. Spektakl zostanie wystawiony w dniu 28 Marca 2020r. o godz. 17:00 w Państwowej Szkole Muzycznej przy ulicy Kolegialnej 23.


Bilety do nabycia:
Bileteria POKiS ul. Jakubowska 10, tel. 24
366 43 50
Bilety przez Internet
na portalu
www.kupbilecik.pl

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/50014/P%C5%82ock/Cudowna+Terapia/

Zamówienia grupowe:
579 955 810,
rezerwacjaartystyczna@gmail.com

Cena biletu:
85/95zł od osoby
(zależnie od miejsca na sali)
Czas trwania: 120 min cudownej terapii małżeńskiej + wzrost poziomu endorfin o 100% 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE