Reklama

Córka marszałka Adama Struzika wiceprezeską w miejskiej spółce

Opublikowano:
Autor:

Córka marszałka Adama Struzika wiceprezeską w miejskiej spółce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Katarzyna Jakubowska, prywatnie córka marszałka Adama Struzika, zostanie wiceprezeską Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Kobiernikach, gdzie prezesem jest związany z Platformą Obywatelską Stefan Kotlewski - wynika z naszych informacji.

Katarzyna Jakubowska, prywatnie córka marszałka Adama Struzika, zostanie wiceprezeską Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Kobiernikach, gdzie prezesem jest związany z Platformą Obywatelską Stefan Kotlewski - wynika z naszych informacji. 

Wcześniej posadę w spółce zajmował zmarły we wrześniu ubiegłego roku były wiceprezydent Płocka, Dariusz Ciarkowski. Stanowisko po nim przejmie Katarzyna Jakubowska, również rekomendowana przez ludowców na stanowisko w Przedsiębiorstwie Gospodarowania Odpadami. Jak potwierdza prezes miejskiej spółki, Stefan Kotlewski powinno to nastąpić 16 stycznia.

Poszukiwania nowego wiceprezesa, jak dodawał Stefan Kotlewski, rozpoczęły się pod koniec 2016 roku. Jednak ogłoszenia o konkursie na stanowisko próżno szukać na stronie miejskiej spółki. Prezes tłumaczy, że była zamieszczona, lecz została usunięta po tym, jak już zdecydowano się na wybór Katarzyny Jakubowskiej.

- Nazwisko nowej wiceprezes pojawi się na naszej stronie i w Biuletynie Informacji Publicznej z chwilą objęcia przez nią stanowiska – uzupełnia prezes Kotlewski.

Do tej pory nowa wiceszefowa miejskiej spółki pracowała w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – oddział zamiejscowy w Płocku. Prywatnie jest córką marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika i płockiej radnej, Małgorzaty Struzik.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE