Reklama

Co zrobić dla tego osiedla? Czas na dyskusję

Opublikowano:
Autor:

Co zrobić dla tego osiedla? Czas na dyskusję - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszają konsultacje społeczne dotyczące opracowania koncepcji zagospodarowania osiedla Skarpa. Urzędnicy zachęcają do udziału: - To właśnie mieszkańcy dzięki zaangażowaniu w prace nad koncepcją zagospodarowania swojego osiedla staną się jego prawdziwymi gospodarzami odpowiedzialnymi za przestrzeń, w której będą żyli ich bliscy.

Ruszają konsultacje społeczne dotyczące opracowania koncepcji zagospodarowania osiedla Skarpa. Urzędnicy zachęcają do udziału: - To właśnie mieszkańcy dzięki zaangażowaniu w prace nad koncepcją zagospodarowania swojego osiedla staną się jego prawdziwymi gospodarzami odpowiedzialnymi za przestrzeń, w której będą żyli ich bliscy.

Pierwsze spotkanie już niebawem, 25 marca o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. Jasnej 8.

- Mieszkańcom zostanie zaprezentowana wstępna koncepcja zagospodarowania osiedla. Będzie można zgłaszać uwagi – zapowiadają w ratuszu. Szczególnie liczą na sugestie dotyczące parkingów, miejsc rekreacji (placów zabaw, siłowni zewnętrznych, boisk), terenów zieleni, infrastruktury (chodników, altan śmietnikowych, ścieżek dla rowerzystów), elementów małej architektury (ławek) czy też wydarzeń kulturalnych i społecznych.

Koncepcję zagospodarowania dla osiedla sporządził architekt Marek Dzięglewski (ten sam, który przygotował koncepcję dla osiedla Dobrzyńska). Uwagi, opinie i sugestie można składać do 8 kwietnia 2017 roku za pomocą formularza (do pobrania w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Płocka pl. Stary Rynek 1 - stanowisko nr 4) oraz pocztą elektroniczną na adres architektura@plock.eu. Finalne efekty, po zapoznaniu się z uwagami, zostaną zaprezentowane 20 maja o godz. 10.00 także w Szkole Podstawowej nr 18 w Płocku, przy ul. Jasnej 8.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE