Reklama

Co za podłość! Wykorzystali uczucia starszej pani

Opublikowano:
Autor:

Co za podłość! Wykorzystali uczucia starszej pani - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niestety po raz kolejny seniorka stał się ofiarą oszustów. Starsza pani uwierzyła głosowi w słuchawce, który tłumaczył, że wnuczek miał wypadek.

Niestety po raz kolejny seniorka stał się ofiarą oszustów. Starsza pani uwierzyła głosowi w słuchawce, który tłumaczył, że wnuczek miał wypadek. 

Przebieg zdarzeń był dość typowy. Seniorka za pośrednictwem telefonu dowiedziała się, że jej wnuczek rzekomo jest sprawcą wypadku. 

- Oszuści poinstruowali kobietę, że wnuczek może uniknąć odpowiedzialności jeżeli zapłaci pieniądze - relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. - Pokrzywdzona seniorka zgodziła się na przekazanie kilkunastu tysięcy złotych kurierowi, który pojawił się w jej mieszkaniu.

Policjanci po raz kolejny zwracają się z apelem do seniorów i do osób opiekujących się seniorami, aby w kontaktach z osobami obcymi zachowali szczególną ostrożność i aby nigdy nie przekazywali pieniędzy osobom, których nie znają. W przypadku próby wyłudzenia pieniędzy należy skontaktować się z policją. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE