Reklama

Co z rondem? Małe opóźnienie

Opublikowano:
Autor:

Co z rondem? Małe opóźnienie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek miała się rozpocząć budowa utęsknionego ronda na skrzyżowaniu Harcerskiej, Korczaka i Pocztowej w Borowiczkach. - Nic się tam nie dzieje - poinformował nas czytelnik.

W poniedziałek miała się rozpocząć budowa utęsknionego ronda na skrzyżowaniu Harcerskiej, Korczaka i Pocztowej w Borowiczkach. - Nic się tam nie dzieje - poinformował nas czytelnik.

Płocczanin tak jak większość mieszkańców Borowiczek z radością przyjął informacje o rozpoczynającej się budowie ronda na niebezpiecznym skrzyżowaniu Harcerskiej z Korczaka i Pocztową. Prace miały ruszyć w poniedziałek, wtedy także miała tam zacząć obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu.  - Tymczasem w poniedziałek wszystko było po staremu.

Odpowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza: Rzeczywiście, okazało się, że wykonawca miał chwilowy problem z ustawieniem znaków informujących o czasowej organizacji ruchu i dlatego rozpoczęcie prac przesunęło się o jeden dzień. Mamy informację, że w tej chwili (wtorek, kwadrans przed południem) znaki zostały już ustawione i jutro rano rusza frezowanie asfaltu na całym remontowanym odcinku.

Za drogowcami apelujemy do kierowców, by uważali, patrzyli na znaki i stosowali się do zmienionej organizacji ruchu!

Jak już pisaliśmy, za budowę ronda na skrzyżowaniu Harcerskiej, Korczaka i Pocztowej oraz nowych chodników, ścieżki rowerowej i oświetlenia na Harcerskiej odpowiada firma Lipowski, która zainkasuje blisko 3,6 mln zł. Na zakończenie inwestycji ma czas do 29 stycznia 2016 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE