Reklama

Co wystawił na aukcję WOŚP prezydent Płocka? Atrakcja dla odważnych

Opublikowano:
Autor:

Co wystawił na aukcję WOŚP prezydent Płocka? Atrakcja dla odważnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pierwsze aukcje już są. O co w tym roku można powalczyć, dokładając się do puli na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Pierwsze aukcje w internecie już są. O co w tym roku można powalczyć, dokładając się do puli na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Przejazdy drift taxi, płyta z autografem Kamila Bednarka, kurs teoretyczny do licencji pilota turystycznego (100 godzin) zaproponowany przez Aeroklub Ziemi Mazowieckiej, obraz Michała Siewierskiego, członka sztabu szkoleniowego Wisły Płock, z autografem piłkarzy Wisły Płock (w tle widać stadion, są już pierwsze oferty), kolacja dla dwojga w restauracji, lekcja kręgli z zawodowcem, loża VIP w klubie czy karmienie fok albo małpek w zoo bądź roczny karnet wstępu do płockiego ogrodu zoologicznego – to część ofert na Allegro. Role wystawcy pełni Młodzieżowy Dom Kultury.

Na razie, z ofert już wystawionych w serwisie aukcyjnym, najwyższą cenę wywoławczą otrzymała oferta od prezydenta Płocka. Co zaproponował? Wejście na pylon Mostu Solidarności w Płocku. Oczywiście w jego towarzystwie.

- Z wysokich na ponad 63 metry pylonów podziwiać można panoramę Płocka oraz powstającą właśnie obwodnicę. Atrakcja dla odważnych o mocnych nerwach i dobrej kondycji gdyż wejście odbywa się po drabinie – czytamy w opisie aukcji.

Warto zainteresować się także aukcjami Płockiej Grupy Fotograficznej (Użytkownik PGF_01). Wystawili na licytację 9 zdjęć formatu A2. Wszystkie są już oprawione w antyramy. Zobaczymy na nich m. in. czarno-białą fotografię cadillaca, kwiaty, dość groźnie nastawionego tygrysa, most otulony mgłą bądź ujęcie wykonane z lewego brzegu Wisły przedstawiające widowiskowy moment uroczystych obchodów rocznicy obrony Płocka 1920 r.

Z pewnością aukcji będzie więcej. W piątek na aukcję WOŚP politycy Polskiego Stronnictwa Ludowego wystawili egzemplarz Konstytucji (z podpisami marszałka Adama Struzika, europosła Jarosława Kalinowskiego i posła Piotra Zgorzelskiego), a także kieszonkowy egzemplarz konstytucji amerykańskiej, który otrzymali w trakcie wizyty w Stanach Zjednoczonych poseł Piotr Zgorzelski i szef ludowców, Władysław Kosiniak-Kamysz od kongresmena polskiego pochodzenia ze stanu Illinois, Dana Lipinskiego (z krótką adnotacją w środku). Cena wywoławcza wyniesie minimum 1 tys. zł.

Egzemplarz  Konstytucji RP trafił do rąk starosty Mariusza Bieńka, pełnomocnika WOŚP w powiecie płockim.

- Pierwszy podnoszę rękę już teraz, że wpłacę tysiąc złotych.

Natomiast egzemplarz konstytucji USA przekazano dziennikarce "Gazety Wyborczej", Annie Lewandowskiej, aby oddała go na licytację w internecie prowadzoną przez MDK. Dlaczego akurat Konstytucja? W ten sposób chcą "dać świadectwo wierności ustawie zasadniczej".

- W naszym przekonaniu, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Konstytucja RP jest nie tylko łamana, ale wręcz nieszanowana i poniewierana. Konstytucja została uchwalona przez Zgromadzenie Narodowe, którego wiceprzewodniczącym wówczas był marszałek Adam Struzik, wówczas marszałek Senatu. W parlamencie zasiadał wówczas także poseł Jarosław Kalinowski - wyjaśniał poseł, Piotr Zgorzelski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE