Reklama

Co wydarzyło się na SORze? Szpital publikuje nagranie z monitoringu [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Co wydarzyło się na SORze? Szpital publikuje nagranie z monitoringu [FILM] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nagranie z pacjentem, który na czworakach porusza się po szpitalnym oddziale ratunkowym na Winiarach, zbulwersowało całą Polskę. Zgodnie z zapowiedzią dyrektora, na stronie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku pojawiło się nagranie z monitoringu.

Nagranie z pacjentem, który na czworakach porusza się po szpitalnym oddziale ratunkowym na Winiarach, zbulwersowało całą Polskę. Zgodnie z zapowiedzią dyrektora, na stronie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku pojawiło się nagranie z monitoringu. 

Filmik trafił do sieci w piątkowy wieczór. Zapytany w poniedziałek o sprawę dyrektor Stanisław Kwiatkowski wskazywał, że to prawdopodobnie ustawka. Zapewniał, że pacjent otrzymał poradę lekarską, ale ten miał zażądać badania rezonansem magnetycznym. 

[ZT]26330[/ZT]

Stanisław Kwiatkowski, dyrektor placówki, już w poniedziałek mówił, że szpital opublikuje nagranie z kamery monitoringu. Co widzimy na blisko 4-minutowym filmie? 

Pacjent o kuli wychodzi z jednego z pomieszczeń. W ręku ma dokumenty, prawdopodobnie wśród nich jest karta pacjenta przebywającego w SORze. Pacjent rozmawia z kimś przez telefon, kieruje się w stronę rejestracji i wyraźnie rozmawia z kimś na korytarzu. Po chwili o kuli idzie w kierunku siedzeń, przegląda jeszcze raz papiery, ciska nimi o ziemię i na czworakach kieruje się przez korytarz. 

[YT]https://youtu.be/fDxELv8qJtE[/YT]

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Rzecznik Praw Pacjenta. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE