Reklama

Co przygotowano z okazji Dnia bez samochodu?

Opublikowano:
Autor:

Co przygotowano z okazji Dnia bez samochodu? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komunikacja Miejska postanowiła skusić płockich kierowców do zostawienia samochodu w garażu lub pod domem. W zamian oferuje bezpłatny transport autobusami wszystkich linii i dodatkowy bonus przy sprzedaży biletu.

Komunikacja Miejska postanowiła skusić płockich kierowców do zostawienia samochodu w garażu lub pod domem. W zamian oferuje bezpłatny transport autobusami wszystkich linii i dodatkowy bonus przy sprzedaży biletu. 

Płock po raz kolejny włącza się do akcji promującej zrównoważony transport. Prezydent Płocka już wydał zarządzenie, które ma zachęcić do podróży transportem publicznym. Bezpłatne przejazdy będą możliwe dla wszystkich płocczan w dniach od 16 do 28 września nowym autobusem, który aktualnie testuje spółka.

[ZT]13348[/ZT]

Ponadto osoby, które w przypadającym 22 września Dniu bez samochodu kupią w stacjonarnych punktach sprzedaży biletów Komunikacji Miejskiej przy ul. Przemysłowej 17 (czynny w godzinach 7.00 – 15.00) lub w Al. Jachowicza 42 (otwarty w godzinach 6.00 – 18.00) bilet 90-dniowy, otrzymają bonus w postaci bezpłatnego biletu na kolejne 30 dni. Promocję nazwano adekwatnie do okazji, czyli „Dzień bez samochodu w Płocku”.

- To taki bonus dla stałych pasażerów – dodawała na piątkowej konferencji prasowej prezes Komunikacji Miejskiej, Janusz Majchrzak.

Osoby niepełnoletnie mogę dodatkowy bilet 30-dniowy odebrać wyłącznie w towarzystwie opiekuna prawnego.  

Kierowcy, którzy wsiądą do autobusu 22 września z dowodem rejestracyjnym auta, nie muszą kasować biletu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE