Reklama

Ciuchcia Tumska pociągnie do jesieni

Opublikowano:
Autor:

Ciuchcia Tumska pociągnie do jesieni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszyscy znamy ten charakterystyczny warkot pojazdu ciągnącego za sobą dwa wagoniki, gdy ten niestrudzenie krąży po centrum Płocka. Co niektórzy z przekąsem nazywają go traktorem, a dla innych jest poruszającą się reklamą imprez organizowanych w mieście. Na ogół znika z ulic wraz z końcem wakacji, ale nie w tym roku.

Wszyscy znamy ten charakterystyczny warkot pojazdu ciągnącego za sobą dwa wagoniki, gdy ten niestrudzenie krąży po centrum Płocka. Co niektórzy z przekąsem nazywają go traktorem, a dla innych jest poruszającą się reklamą imprez organizowanych w mieście. Na ogół znika z ulic wraz z końcem wakacji, ale nie w tym roku.

W Ratuszu powiadomili, że kursy naszej płockiej ciuchci będą odbywały się także przez cały wrzesień, w każdą sobotę i niedzielę. Taka jednorazowa wycieczka dla maksymalnie 40 osób z porcją informacji na temat atrakcji turystycznych ulokowanych w Płocku trwa około siedemdziesiąt minut. Dlatego też liczba kursów ograniczona jest do pięciu na dzień. Pierwszy odbywa się o godzinie 11.00, następnie o 12.30, 14.00, 15.30, a ostatni wyrusza o 17.00. Koszt jednorazowego biletu wynosi 6 zł.

We wrześniu ciuchcia będzie jeździła dokładnie po tej samej trasie, co dotychczas, zaczynając i kończąc kurs na ul. Warszawskiej, w pobliżu zoo.

Oto cała trasa przejazdu: ulica Warszawska – Plac Dąbrowskiego – Kościuszki – Plac Narutowicza –Teatralna – Małachowskiego – Stary Rynek – Grodzka (przystanek) – Plac Narutowicza - Mostowa – Rybaki (przystanek przy molo) – Sobótka (przystanek) – Kazimierza Wielkiego – Stary Rynek (przystanek przy Domu Darmstadt) – Małachowskiego – Teatralna – Plac Narutowicza – Kościuszki – Warszawska.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE