Reklama

Ciemny dym nad Orlenem. Znów ćwiczenia

Opublikowano:
Autor:

Ciemny dym nad Orlenem. Znów ćwiczenia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś nad kombinatem możemy zobaczyć chmurę czarnego dymu. Koncern uspokaja - to ćwiczenia zakładowej straży pożarnej, nie ma żadnego niebezpieczeństwa.

Dziś nad kombinatem możemy zobaczyć chmurę czarnego dymu. Koncern uspokaja - to ćwiczenia zakładowej straży pożarnej, nie ma żadnego niebezpieczeństwa.

Orlen wziął sobie do serca sugestie mediów, by za ich pośrednictwem ostrzegać o wszystkich zaplanowanych nietypowych ćwiczeniach czy procesach, które wyglądają jak pożary czy wybuch i kolejny raz zawczasu uspokaja o czekających nas ćwiczeniach.

Jak zapowiada Arkadiusz Ciesielski z biura prasowego koncernu, dziś, w poniedziałek, między godziną 16.00 a 17.00 w ramach okresowego planu ćwiczeń służb ratunkowych Zakładowa Straż Pożarna PKN Orlen przeprowadzi na swoim terenie kontrolowane gaszenie substancji ropopochodnych. - Ze względu na możliwość pojawienia się krótkotrwałych efektów w postaci ciemnej chmury dymu, zapewniamy, że nie niosą one ze sobą żadnego ryzyka dla środowiska oraz ludzi - uspokaja koncern.

Na zdjęciu: pożar traw na terenie Płockiego Parku Technologicznego w czerwcu ub. roku

Zobacz w naszej galerii: 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE