Reklama

Ciasta od Mariawitów, kolędy i pastorałki. Miasto zaprasza na Wigilię przed Ratuszem

Opublikowano:
Autor:

Ciasta od Mariawitów, kolędy i pastorałki. Miasto zaprasza na Wigilię przed Ratuszem  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tradycyjnie mieszkańcy Płocka będą mogli podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia. W tym roku Wigilia przed Ratuszem odbędzie się 15 grudnia.

Tradycyjnie mieszkańcy Płocka będą mogli podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia. W tym roku Wigilia przed Ratuszem odbędzie się 15 grudnia. 

Płocczanom, którzy 15 grudnia o 17:30 pojawią się przed urzędem miasta, życzenia złożą prezydent Andrzej Nowakowski, ks. kan. Stefan Cegłowski, proboszcz katedry oraz bp Piotr M. Bernard Kubicki, zastępca Biskupa Naczelnego Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w RP.

Będzie oczywiście wigilijny poczęstunek, a wśród dań znajdą się także ciasta przygotowane przez wiernych Kościoła Starokatolickiego Mariawitów. W programie jest także przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju przez harcerzy, zaplanowano też śpiewanie kolęd i pastorałek. Wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki "Wisła", solistka Ania C. oraz Chór Młodzieżowy Kościoła Starokatolickiego Mariawitów.

Tuż przed Wigilią, o godz. 17:00, w Domu Darmstadt zostanie otwarta wystawa malarska "Kolorowe Anioły" Towarzystwa Plastyków Polskich przy Związku Polaków na Białorusi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE