Reklama

Ciało kobiety odnalezione w zaroślach

Opublikowano:
Autor:

Ciało kobiety odnalezione w zaroślach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś rano rzecznik policji poinformował o poszukiwaniach zaginionej mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie Kościelnym. Niedługo później poszukiwania odwołano - ciało kobiety odnaleziono w zaroślach nieopodal ośrodka.

Dziś rano rzecznik policji poinformował o poszukiwaniach zaginionej mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie Kościelnym. Niedługo później poszukiwania odwołano - ciało kobiety odnaleziono w zaroślach nieopodal ośrodka.

75-letnia kobieta cierpiąca na schizofrenię dziś w nocy oddaliła się z Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie Kościelnym i nie wróciła. Nikt nie wiedział, dokąd poszła, Ośrodek powiadomił policję i rozpoczęły się poszukiwania.

Komunikat o zaginionej policja rozesłała do mediów dziś, w sobotę rano, ale niedługo później poinformowała o tragicznym końcu poszukiwań.  - Około godziny 9.00 zwłoki kobiety leżące około 100m  od ogrodzenia z tyłu DPS-u,  w zaroślach odnaleźli strażacy z OSP w Małej Wsi - przekazał rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

Ciało kobiety zostało zabezpieczone w prosektorium, sekcja ma pomóc w ustalaniu przyczyn śmierci 75-latki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE