Reklama

Ciało 28-latka znalezione w studzience

Opublikowano:
Autor:

Ciało 28-latka znalezione w studzience - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek rano w studzience szambowej w Bromierzyku w gm. Staroźreby ujawniono ciało młodego mężczyzny. Zmarły miał widoczne obrażenia ciała, dlatego prokuratura na tym etapie postępowania nie może wykluczyć, że do śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

W poniedziałek rano w studzience szambowej w Bromierzyku w gm. Staroźreby  ujawniono ciało młodego mężczyzny. Zmarły miał widoczne obrażenia ciała, dlatego prokuratura na tym etapie postępowania nie może wykluczyć, że do śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Na razie niewiele wiadomo o okolicznościach śmierci mężczyzny, dlatego informacje płynące od prokuratury i policji są w tej chwili dość skąpe. Wiadomo na razie, że zwłoki 28-latka dziś rano ujawniła rodzina  w zamykanej od góry studzience szambowej w Bromierzyku w gminie Staroźreby.

- Na miejscu cały czas pracuje prokurator, prowadzone są oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczanie śladów - poinformowała rzeczniczka płockiej prokuratury, Iwona Śmigielska-Kowalska.

Na ciele mężczyzny były widoczne wyraźne obrażenia niewiadomego pochodzenia, dlatego na tym etapie śledztwa nie można wykluczyć udziału osób trzecich. Ale prokuratura na razie nie informuje o charakterze tych obrażeń, jest za wcześnie.  -  Ciało zostało  zabezpieczone w prosektorium - mówi Iwona Śmigielska-Kowalska. - Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pozwoli ustalić, czy obrażenia mogły spowodować zgon mężczyzny.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE