Reklama

Chcieli ugasić pragnienie. Postanowili włamać się do sklepu przez... dach

Opublikowano:
Autor:

Chcieli ugasić pragnienie. Postanowili włamać się do sklepu przez... dach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do sklepu spożywczego włamywacze dostali się przez dach. - Jak tłumaczył jeden z nich, w niedzielę sklepy na wsi były zamknięte, a im chciało się jeść i pić, więc postanowili włamać się do jednego z nich i wziąć to na co mieli ochotę - czytamy w informacji o zdarzeniu w gminie Gozdowo na stronie Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

Do sklepu spożywczego włamywacze dostali się przez dach. - Jak tłumaczył jeden z nich, w niedzielę sklepy na wsi były zamknięte, a im chciało się jeść i pić, więc postanowili włamać się do jednego z nich i wziąć to na co mieli ochotę - czytamy w informacji o zdarzeniu w gminie Gozdowo na stronie Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.

W minioną niedzielę włamywacze przywłaszczyli sobie ze sklepu spożywczego jedzenie, alkohol i papierosy, już na miejscu wypijając kilka piw. Reszta łupów trafiła do reklamówki, z którą oddalili się z miejsca zdarzenia. Właściciel sklepu oszacował straty na kwotę ok. 1,2 tys. zł.

Sprawą zajęli się policjanci z Sierpca. Szybko udało się ustalić sprawców.

- Okazali się nimi dwaj mężczyźni w wieku 19 i 35 lat z terenów powiatów płońskiego oraz płockiego. Jak tłumaczył jeden z nich, w niedzielę sklepy na wsi były zamknięte, a im chciało się jeść i pić, więc postanowili włamać się do jednego z nich i wziąć to na co mieli ochotę. Mężczyznom zostały przedstawione zarzuty, teraz za swoje czyny odpowiedzą przez sądem. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu.

Fot. KPP w Sierpcu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE