Reklama

Chcesz wystąpić w znanym serialu? Zgłoś się

Opublikowano:
Autor:

Chcesz wystąpić w znanym serialu? Zgłoś się - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już jutro w galerii Wisła odbędzie się ogólnopolski casting do serialu „Rodzinka.pl”. Wypatrywać nowych aktorów będą m.in. Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał!

Już jutro w galerii Wisła odbędzie się ogólnopolski casting do serialu „Rodzinka.pl”. Wypatrywać nowych aktorów będą m.in. Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał!

W sobotę (21 czerwca) w centrum handlowym na Podolszycach odbędzie się ogólnopolski casting telewizyjny do popularnej produkcji Drugiego Programu Telewizji Polskiej. Wszystko odbędzie się na specjalnie zaaranżowanej scenie z profesjonalnym nagłośnieniem. Zwycięzca konkursu pojedzie na plan zdjęciowy do szóstego już sezonu serialu „Rodzinki.pl” do Warszawy, a także weźmie udział w finałowym castingu już na miejscu. Kto wie, jeśli dopisze mu szczęście nie tylko pozna samych aktorów, ale uda mu się zagrać w towarzystwie ludzi, którzy doczekali się już rzeszy wiernych fanów.

W Płocku będziemy gościć Małgorzatę Kożuchowską oraz Maćka Musiała. Gwiazdy już od godziny 11.00 zaczną odpowiadać na wasze pytania, będą rozdawać autografy, a w specjalnej strefie Czerwonego Dywanu pozować z wami do wspólnych zdjęć.

W ramach atrakcji dodatkowych zostaną przygotowane dwa stanowiska filmowe, od efektów specjalnych oraz prezentujące zasady profesjonalnej charakteryzacji. Na przykład już po upodobnieniu się do ulubionego bohatera, organizatorzy zachęcają do udziału w konkursie na najzabawniejsze rodzinne zdjęcie.

Pamiętajcie, że casting dotyczy wyłącznie dzieci w wieku od 8 do 14 lat. W dodatku liczba miejsc jest ograniczona. Po zapisaniu na listę pierwszych 90 dzieci, dalsze kandydatury nie będą już przyjmowane. Możecie dokonywać zgłoszeń na pół godziny przed rozpoczęciem castingu, czyli od godziny 11.30 w sobotę aż do 18.30. Pierwsze, ledwie trzy minutowe występy sceniczne zobaczymy już kwadrans po 12.00. Jury przydzieli punkty, oceniając dziecięce zdolności aktorskie w skali od 0 do 20. Sam casting zakończy się o godzinie 18.55. Poznamy wówczas głównego laureata. A może nawet przyszłą ogólnopolską gwiazdę!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE