Reklama

Chcesz mieć koszulkę kadry? – licytuj ją

Opublikowano:
Autor:

Chcesz mieć koszulkę kadry? – licytuj ją  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Koszulka, w której Adam Wiśniewski zagrał ze Szwedami z autografami pozostałych płocczan, którzy wystąpili w tym meczu, to najcenniejszy z gadżetów, który będzie można zdobyć podczas licytacji towarzyszącej Płockiej Gali Cybersportu.

Koszulka, w której Adam Wiśniewski zagrał ze Szwedami z autografami pozostałych płocczan, którzy wystąpili w tym meczu, to najcenniejszy z gadżetów, który będzie można zdobyć podczas licytacji towarzyszącej Płockiej Gali Cybersportu.

Największa w regionie impreza poświęcona elektronice i rozrywce elektronicznej odbędzie się w Galerii Wisła 20 i 21 kwietnia. Podczas jej drugiego dnia odbędzie się aukcja charytatywna, którą poprowadzi prezydent Płocka Andrzej Nowakowski, honorowy patron całej imprezy. Środki uzyskane z aukcji zostaną przekazane na rzecz Stowarzyszenia Hospicyjno-Paliatywnego „Hospicjum Płockie” pod wez. Św. Urszuli Ledóchowskiej. Początek licytacji został zaplanowany na 15.

– Postanowiliśmy zorganizować akcję, aby pokazać, że można się świetnie bawić i jednocześnie robić coś pożytecznego. Liczymy na sporą ilość uczestników i pokaźne środki, które z przyjemnością przekażemy na hospicjum – powiedział Kamil Jurkowski, koordynator akcji, a jednocześnie jeden z organizatorów Płockien Gali Cybersportu.


Podczas aukcji na licytację zostaną wystawione: gadżety z autografami z Polskiej Ekstraklasy (dzięki uprzejmości sędziego międzynarodowego Szymona Marciniaka); indywidualny trening z Marcinem Różalskim (zawodnikiem KSW); koszulka i piłka z podpisami drużyny piłki ręcznej Wisły Płock; pełny Kurs Nurkowy Open Water Diver (OWD) ufundowany przez Centrum Nurkowe Cameleon; najnowsza płyta Tede “Elliminati” oraz plakat z własnoręcznym autografem (dzięki uprzejmości Polskiego Stowarzyszenia Sportów Ekstremalnych w Płocku), koszulka Adama Wiśniewskiego z reprezentacji Polski z autografami Piłkarzy Wisły Płock, którzy zostali powołani do Reprezentacji; sprzęt komputerowy od firmy Geoinf, pyszny tort z logo turnieju, ufundowany przez Panią Jolantę i Panią Laurę oraz gra planszowa „Robinson Cruzoe” z autografem jej autora Ignacego Trzewiczka.

– To nie pierwsza akcja charytatywna Galerii Wisła. W stałej akcji zbierania plastikowych nakrętek wspólnymi siłami udało się już nam zakupić wózek dla małego Kacperka Ruchniewicza, oraz kamizelkę oscylacyjną dla Julianka Dymianowskiego. W grudniu 2012 roku przeprowadziliśmy akcję Niezapominajka, podczas której odbyła się aukcja przedmiotów przekazanych przez warsztaty terapii zajęciowej oraz koszulek z autografami piłkarzy ręcznych Wisły Płock – powiedział Artur Koziński z Galerii Wisła. – Dzięki akcji udało się zakupić paczki świąteczne dla dzieci z płockich noclegowni. Jeszcze przed Bożym Narodzeniem udało się zorganizować koncert charytatywny dla Witka Wojciechowskiego, dwuletniego chłopczyka, który wymagał operacji serca. Naszym celem jest ścisłe współdziałanie ze społecznością lokalną, oraz poruszanie tematów i zagadnień ważnych dla mieszkańców Płocka.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE