Reklama

Chcecie zostać mundurowymi? Ruszył nabór na strażników miejskich

Opublikowano:
Autor:

Chcecie zostać mundurowymi? Ruszył nabór na strażników miejskich - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości – Praca w Straży Miejskiej to zadanie trudne i czasami niewdzięczne, ale czuwanie nad spokojem i porządkiem publicznym w mieście, a także honor i zaszczyt noszenia munduru strażnika miejskiego, powinny dawać wszystkim kandydatom ogromną satysfakcję – zachęca do wstąpienia w szeregi municypalnych Jolanta Głowacka.

– Praca w Straży Miejskiej to zadanie trudne i czasami niewdzięczne, ale czuwanie nad spokojem i porządkiem publicznym w mieście, a także honor i zaszczyt noszenia munduru strażnika miejskiego, powinny dawać wszystkim kandydatom ogromną satysfakcję – zachęca do wstąpienia w szeregi municypalnych Jolanta Głowacka.

Polskie obywatelstwo, ukończony 21 rok życia, wykształcenie co najmniej średnie, nienaganna opinia, uregulowany stosunek do służby wojskowej  – to podstawowe wymagania, jakie musi spełniać osoba ubiegająca się o pracę w Straży Miejskiej. Do obsadzenia mają siedem etatów. Chętni muszą dostarczyć komplet dokumentów, m.in.: list motywacyjny, życiorys (CV), wypełniony kwestionariusz osobowy, kserokopię świadectw pracy i dokumentów potwierdzających wykształcenie, szereg oświadczeń.

– Przyjęci do pracy funkcjonariusze będą pracować „na ulicy”, legitymować, przyjmować interwencje od mieszkańców oraz zabezpieczać imprezy i uroczystości – wyjaśnia rzeczniczka płockich municypalnych, Jolanta Głowacka. – Wcześniej jednak muszą przejść postępowanie kwalifikacyjne. Do testów zostaną dopuszczone tylko te osoby, które złożą komplet poprawnie skompletowanych dokumentów. Potem odbędzie się sprawdzian sprawności fizycznej kandydatów i rozmowa kwalifikacyjna.

Czego oczekują od osób, które zechcą wstąpić w szeregi strażników miejskich? Przede wszystkim, że nie będą bały się nowych wyzwań i wykażą się gotowością do służby na rzecz mieszkańców Płocka. – Kandydat na strażnika powinien być odpowiedzialny, spokojny. Musi także posiadać silną motywację niesienia pomocy i zapewnienia bezpieczeństwa społeczeństwu – dopowiada rzeczniczka.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w płockiej Straży Miejskiej więcej informacji znajdą na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej  www.straz.bip.ump.pl  oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie strażników przy ul. Otolińskiej 10. Oferty można zgłaszać do 6 marca.

W razie trudności z wydrukowaniem formularzy ze strony internetowej, wątpliwości bądź dodatkowych pytań związanych z naborem należy dzwonić w godz. 7.00 – 15.00 pod numer telefonu 24 364 70 43.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE