Reklama

Chcą pomóc weteranom misji wojskowych

Opublikowano:
Autor:

Chcą pomóc weteranom misji wojskowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ zwraca się do weteranów działań poza granicami państwa, mieszkających w Płocku i powiecie ziemskim, o zgłaszanie niezbędnych potrzeb, wynikających z zagrożenia koronawirusem.

Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ zwraca się do weteranów działań poza granicami państwa, mieszkających w Płocku i powiecie ziemskim, o zgłaszanie niezbędnych potrzeb, wynikających z zagrożenia koronawirusem.

Członkowie Stowarzyszenia popularyzują zaangażowanie polskich żołnierzy w misjach zagranicznych, integrują środowisko weteranów, promują wychowanie obywatelskie i patriotyczne wśród młodzieży. Od pięciu lat koło tego stowarzyszenia działa także w Płocku. 

- W dobie nasilającej się epidemii wirusa SARS-CoV-2 , mając na uwadze zadania statutowe Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ, zwracam się do weteranów działań poza granicami państwa zamieszkałych w Płocku i powiecie płockim o zgłaszanie swoich niezbędnych potrzeb życiowych wynikających z zakazu poruszania się  i ewentualnego odosobnienia w kwarantannie - apeluje Jarosław Jarocki, prezes płockiego koła SKMP ONZ.

Wiedza o potrzebujących pomocy weteranach pozwoli organizatorom działań na koordynację i  przekazanie odpowiednim organom informacji potrzebnych do sprawnego wdrożenia takiej pomocy.

Informacje można przesyłać mailem: [email protected] lub telefonicznie - nr 665-252-264.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE