Reklama

Były rzecznik PiS dyrektorem w Orlenie

Opublikowano:
Autor:

Były rzecznik PiS dyrektorem w Orlenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak informują ogólnokrajowe media, nowym dyrektorem wykonawczym ds. komunikacji korporacyjnej w Orlenie zostanie były rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości.

Jak informują ogólnokrajowe media, nowym dyrektorem wykonawczym ds. komunikacji korporacyjnej w Orlenie zostanie były rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości.

Marcin Mastalerek ma zastąpić na tym stanowisku Tomasza Filla, który pełnił swoją funkcję od 2010 roku. Fill pracę w Orlenie zakończy z końcem lutego.

Nowy dyrektor wykonawczy od 2014 roku (po tym, jak przejął pałeczkę po Adamie Hofmanie, który obecnie zajmuje się public relations) sprawował funkcję rzecznika prasowego obecnie rządzącej partii. W połowie 2015 roku stanowisko przejęła Elżbieta Witek. Z kolei sam Mastalerek zajął się zarządzaniem sztabem wyborczym PiS. W czasie kampanii prezydenckiej i parlamentarnej odpowiadał za komunikację, spoty reklamowe i organizację partyjnych konwencji. Teraz, już jako nowy dyrektor w Orlenie, zajmie się nadzorem nad działaniami public relations w Polsce i na rynkach zagranicznych.

To kolejne zmiany w koncernie za nowego prezesa Wojciecha Jsińskiego. Ostatnio zmienił się skład rady nadzorczej, w której znalazła się m. in. zawodowo związana z Płockiem doktor ekonomii Agnieszka Krzętowska.

Czytaj też:

Fot. Facebook - profil Marcina Mastalerka jako posła w latach 2011-2015

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE