Reklama

Były nowości, to teraz szykują podwyżkę

Opublikowano:
Autor:

Były nowości, to teraz szykują podwyżkę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ustawiono biletomaty, mamy możliwość zakupu biletów przez internet i korzystania z aplikacji na komórkę służącej jako mapka do spacerów. Są nowe zwierzęta i wybiegi, trwa budowa akwariów. To dużo zmian, jak na jeden rok z życia ogrodu. Niestety ceny za wejściówki idą w górę.

Ustawiono biletomaty, mamy możliwość zakupu biletów przez internet, korzystania z aplikacji na komórkę służącej jako mapka do spacerów. Są nowe zwierzęta i wybiegi, trwa budowa akwariów. To dużo zmian, jak na jeden rok z życia ogrodu. Niestety, ceny za wejściówki idą w górę.

Również rok temu płocczanie musieli pogodzić się z podwyżką za bilety wstępu do zoo. Nie inaczej będzie i tym razem. Prezydent swoim zarządzeniem wprowadza od 1 stycznia 2016 roku nowe stawki za przyjemność podziwiania zwierząt.

Jeśli dotychczas płaciliśmy za bilet podstawowy (ważny przez 30 dni) 10 zł, teraz będzie to 14 zł. Nie ucieszą się także posiadacze Karty Familijnej 3+, którzy zapłacą za bilet podstawowy już nie 5, tylko 7 zł. Pozostałe stawki nie ulegają zmianie.

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE