Reklama

Był nietrzeźwy. Rysował i uszkodził samochody na osiedlu

Opublikowano:
Autor:

Był nietrzeźwy. Rysował i uszkodził samochody na osiedlu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony weekend na policję wpłynęły zgłoszenia o kradzieży wartego 40 tys. zł BMW na ul. Wyszogrodzkiej oraz o uszkodzeniu witryny sklepowej na ul. Kutnowskiej w Gąbinie. Straty wyniosły 1 tys. zł. Z kolei na osiedlu Tysiąclecia policjanci zatrzymali mężczyznę, który porysował dwa samochody.

W miniony weekend na policję wpłynęły zgłoszenia o kradzieży wartego 40 tys. zł BMW na ul. Wyszogrodzkiej oraz o uszkodzeniu witryny sklepowej na ul. Kutnowskiej w Gąbinie. Straty wyniosły 1 tys. zł. Z kolei na osiedlu Tysiąclecia policjanci zatrzymali mężczyznę, który porysował dwa samochody.  

W niedzielę na ul. Hermana doszło do porysowania i wgniecenia elementów nadwozia dwóch samochodów, citroena C5 i fiata punto. Straty oszacowano na 2 tys. zł. Sprawca uciekł.

- W wyniku natychmiastowego podjęcia interwencji przez policjantów, ustaleń po rozmowie z pokrzywdzonymi i po sprawdzeniu rejonu udało się zatrzymać 30-letniego sprawcę w jednej z klatek schodowych – mówi policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek.

Zatrzymany płocczanin był nietrzeźwy. - Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu – dodaje rzecznik.

Sprawcę osadzono w areszcie. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany w związku z uszkodzeniem pojazdów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE