Reklama

Budżet przyjęty. Będzie kasa na akwarium

Opublikowano:
Autor:

Budżet przyjęty. Będzie kasa na akwarium - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za przyjęciem uchwały budżetowej na 2014 rok głosowało 19 radnych. Cztery osoby były przeciwne, jedna wstrzymała się od głosu.

Za przyjęciem uchwały budżetowej na 2014 rok głosowało 19 radnych. Cztery osoby były przeciwne, jedna wstrzymała się od głosu.

Przeciwko budżetowi zagłosowali Tomasz Korga, Wioletta Kulpa, Mirosław Milewski oraz Barbara Smardzewska-Czmiel. Od głosu wstrzymał się Tomasz Kolczyński. Za byli natomiast: Leszek Brzeski, Grażyna Cieślak, Marcin Flakiewicz, Wojciech Hetkowski, Artur Jaroszewski, Jacek Jasion, Paweł Kolczyński, Artur Kras, Piotr Kubera, Lech Latarski, Magdalena Lewandowska, Grzegorz Lewicki, Tomasz Maliszewski, Bożena Musiał. Aniela Niedzielak, Piotr Nowicki, Joanna Olejnik, Dariusz Skubiszewski i Maciej Wiącek.

Kilkanaście projektów zmian w budżecie na 2014 rok zgłoszonych przez klub radnych PiS, reprezentowany przez Wiolettę Kulpę, zostało odrzuconych podczas głosowania. Ich los podzieliły również wszystkie wnioski zgłaszane przez radnych związanych z PJN-em oraz SLD.

Poparcie radnych znalazł tylko jeden wniosek dotyczący zmian w budżecie. Dzięki propozycji Marcina Flakiewicza 2,5 miliona złotych zostanie w przyszłorocznym budżecie przeznaczone na rozpoczęcie prac remontowych przy akwariach w płockim ogrodzie zoologicznym.

– Czekamy na remont akwariów już od sześciu lat – argumentował radny Flakiewicz. – 2,5 mln złotych, które w budżecie przeznaczono na promocję, moglibyśmy wykorzystać na akwarium w płockim ogrodzie zoologicznym. Tym bardziej, że ZOO to jedna z wizytówek naszego miasta.

Fot. Tomasz Paszkiewicz/Portal Płock


Przez to, że od lat odkłada się budowę akwariów, z Płocka musiała wyjechać ulubiona żółwica płocczan - Balbina, zobacz także wizualizacje nowych akwariów : Nie miała gdzie mieszkać, musiała wyjechać

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE