Reklama

Budowa wiaduktu: jest już asfalt [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Budowa wiaduktu: jest już asfalt [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przy wiadukcie nad Piłsudskiego praca wre - na pierwszej nitce rozpoczęto już układanie asfaltu. Od przyszłego weekendu to tam przeniesie się cały ruch samochodowy.

Przy wiadukcie nad Piłsudskiego praca wre - na pierwszej nitce rozpoczęto już układanie asfaltu. Od przyszłego weekendu to tam przeniesie się cały ruch samochodowy.

Roboty przy budowie wiaduktu idą pełną parą i niemal codziennie widać coś nowego - kilka dni temu pojawiły się murki oporowe i przyczółki pod tymczasową konstrukcją. Teraz rozpoczęto asfaltowanie nitki w stronę centrum.

Od przyszłej soboty ma się zmienić organizacja ruchu - zamknięta zostanie jezdnia południowa, po której jeździmy od miesięcy, a otwarta dla obu kierunków zostanie - nitka północna biegnąca pod wiaduktem. - Od tego momentu ruch będzie odbywał się bezkolizyjnie - podkreśla Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza. - W ten sposób będziemy jeździć już do końca inwestycji.

Ale uwaga - w kolejnym tygodniu ze względu na demontaż konstrukcji odciążających trzeba będzie na niecałe dwa dni (od 18 czerwca od godz. 18.00 do 19 czerwca rano) zupełnie zamknąć ruch samochodowy pod wiaduktem. Piłsudskiego będą mogły przejechać wówczas tylko autobusy Komunikacji Miejskiej), a kierowcy będą musieli wybrać objazdy (Otolińską, tzw. starą Wyszogrodzką albo Grabówką).

Wraz z rozpoczęciem prac na drugiej nitce Piłsudskiego dojdzie też do całkowitego zamknięcia ruchu kolejowego na odcinku Płock –Radziwie. Od 15 do 29 czerwca pasażerowie pociągów będą musieli korzystać z zastępczych autobusów.

fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE