Reklama

Budmat ruszy na podbój rynku arabskiego?

Opublikowano:
Autor:

Budmat ruszy na podbój rynku arabskiego? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Targi Budowlane w stolicy Arabii Saudyjskiej Rijadzie odbywały się już po raz 25. W tegorocznej edycji furorę na tej imprezie zrobił płocki Budmat.

Targi Budowlane w stolicy Arabii Saudyjskiej Rijadzie odbywały się już po raz 25. W tegorocznej edycji furorę na tej imprezie zrobił płocki Budmat.

SaudiBuild to największa impreza targowa branży budowlanej w tej części świata. Każda firma, która chce zaistnieć na tej imprezie, musi posiadać akredytację UFI, czyli Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego. Dzięki temu targi gromadzą najlepszych i najbardziej profesjonalnych dostawców, oferujących produkty rynku budowlanego.

– Organizatorzy Targów SaudiBuild 2013 chcieli zaprezentować najnowsze technologie w branży budowlanej i kompleksowe rozwiązania biznesowe dla profesjonalnych wykonawców, agentów nieruchomości i deweloperów – powiedziała nam Agnieszka Korolczuk z firmy Budmat.


Rząd Arabii Saudyjskiej przyjął plan rozwoju, w którym wskazał, jakie środki zamierza przeznaczyć na rozwój społecznej i ekonomicznej infrastruktury. W planach jest rozbudowa domów, osiedli mieszkaniowych, szkół, wyższych uczelni.

– Targi SaudiBuild to dla samej Arabii doskonała okazja do wyboru najlepszych na świecie technologii i rozwiązań dla budownictwa – tłumaczyła nam Agnieszka Korolczuk. – Władze tego kraju chcą budować nowocześnie, rozważnie, ale z typowym również dla tego regionu rozmachem. Ziyad Al- Rukban, Zastępca Dyrektora Generalnego w Riyadh Exhibitions Company przyznał, że dzięki tegorocznym SaudiBuild możliwe było odkrycie lukratywnych rozwiązań dla saudyjskiego sektora budowlanego. Warto powalczyć o swoje udziały w tym ekspansywnym rozwoju branży budowanej w tym regionie – nie ukrywa Agnieszka Korolczuk.


Budmat, który po raz pierwszy eksponował swoje wyroby podczas imprezy wystawienniczej organizowanej w tej części świata, pokazał stalowe pokrycie dachowe wykonywane z nowoczesnej blachodachówki modułowej Venecja. A także orynnowanie Flamingo.

Sporym zainteresowaniem wśród zwiedzających targi cieszyły się także stalowe profile oraz akcesoria do zabudowy w systemie gips karton. W Rijadzie Budmat prezentował również system profili konstrukcyjnych, które idealnie sprawdzają się w budownictwie wielkogabarytowym, przemysłowym.

– Ten produkt także ma na tym rynku ma duże szanse powodzenia – powiedziała Agnieszka Korolczuk. – Udział w tego rodzaju targach to niemalże gwarancja nawiązania rozległych kontaktów handlowych i gospodarczych. Na pewno wykorzystamy swoją szansę.


Fot. Budmat

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE