Reklama

Bomby na całym Mazowszu. Także w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Bomby na całym Mazowszu. Także w Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś rano do różnych instytucji z terenu całego województwa mazowieckiego wpłynęły maile z informacją o podłożeniu ładunków wybuchowych. Wiadomości o identycznej treści wpłynęły do płockiego Urzędu Kontroli Skarbowej, Urzędu Skarbowego oraz do Prokuratury Okręgowej.

Dziś rano do różnych instytucji z terenu całego województwa mazowieckiego wpłynęły maile z informacją o podłożeniu ładunków wybuchowych. Wiadomości o identycznej treści wpłynęły do płockiego Urzędu Kontroli Skarbowej, Urzędu Skarbowego oraz do Prokuratury Okręgowej, a także do Kauflanda.

Dyrektor płockiego Urzędu Kontroli Skarbowej przy ul. Królewieckiej już zarządził prewencyjną ewakuację całego budynku. - W tej chwili na miejscu są obecni policjanci z grupy pirotechnicznej, którzy sprawdzają obiekt pod kątem podłożenia ewentualnego ładunku – powiadomił nas rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. - Normalnie pracuje Urząd Skarbowy przy ul. 1 Maja oraz Prokuratura Okręgowa przy Pl. Obrońców Warszawy, chociaż i tam można już spotkać policjantów przeczesujących obiekty. Takich informacji lekceważyć nie wolno – dodał oficer prasowy.

Wciąż trwa kontrola. Nie wiadomo jeszcze, w ilu miastach na terenie województwa pojawiły się podobne wiadomości.

- Po ewakuacji Urzędu Kontrroli Skarbowej policyjni pirotechnicy sprawdzili obiekt  - informuje Krzysztof Piasek.-  Ani w nim, ani w budynku Urzędu Skarbowego nie ujawnili żadnych materiałów wybuchowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE