Reklama

Bomba na komendzie. Kolejny głupi żart?

Opublikowano:
Autor:

Bomba na komendzie. Kolejny głupi żart? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka minut przed 16 nieustalony na razie mężczyzna poinformował dyżurnego płockiej policji, że na komendzie przy Słowackiego została podłożona bomba.

Kilka minut przed 16 nieustalony na razie mężczyzna poinformował dyżurnego płockiej policji, że na komendzie przy Słowackiego została podłożona bomba.

Jak powiedział nam rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji Krzysztof Piasek, zgłoszenie o rzekomej bombie zostało odebrane, gdy większość pracowników gmachu przy Słowackiego wyszła już z pracy do domów. Pozostali jedynie funkcjonariusze pełniący popołudniowe dyżury w swoich wydziałach.

– Informujący o podłożonej bombie mężczyzna, powiedział, że wybuch nastąpi kwadrans po zgłoszeniu – powiedział nam Krzysztof Piasek. – Oczywiście, komendant natychmiast zarządził ewakuację budynku, a jego przeszukiwaniem zajęli się nasi pirotechnicy. Do tej pory żadne ładunki wybuchowe nie zostały jednak odnalezione.

Jeżeli okaże się, że alarm był fałszywy, a policja zlokalizuje żartownisia,który informował o podłożeniu bomby, odpowie on za swój występek przed sądem, a dodatkowo będzie musiał ponieść całkowite koszty związane z akcją ratowniczą.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE