Reklama

Błysk New Hollanda na Agrotechu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Błysk New Hollanda na Agrotechu [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z tegorocznych targów Agrotech w Kielcach firma New Holland przywiozła dwie nagrody: za Innowacyjne rozwiązania zastosowane w ciągniku T8.420 AutoCommand™ oraz złoty medal Targów Kielce za najbardziej innowacyjną i atrakcyjną dla odwiedzających aranżację stoiska.

Z tegorocznych targów Agrotech w Kielcach firma New Holland przywiozła dwie nagrody: za Innowacyjne rozwiązania zastosowane w ciągniku T8.420 AutoCommand™ oraz złoty medal Targów Kielce za najbardziej innowacyjną i atrakcyjną dla odwiedzających aranżację stoiska.

Podczas tegorocznych targów Agrotech na powierzchni 60 tysięcy metrów kwadratowych zaprezentowało się około 600 wystawców. Ich ekspozycje odwiedziło niemal 60 tysięcy ludzi. Niemal każdy, kto pojawił się na terenach wystawienniczych Targów Kielce, z zaciekawieniem przyglądał się wyjątkowej ekspozycji firmy New Holland.

Niebieskie i żółte maszyny zrobiły na zwiedzających równie duże wrażenie, co dodatkowe atrakcje przygotowane przez osoby odpowiedzialne za przygotowanie firmowego stoiska, które podzielone zostało na kilka sektorów: ciągników przeznaczonych do pielęgnacji terenów zielonych, traktorów sadowniczych, ciągników dużej mocy oraz kombajnowy. Każdy z nich miał swoją „gwiazdę”, która miała przyciągać uwagę gości.

Tegoroczne stoisko New Hollanda to jednak nie tylko maszyny rolnicze najnowszej generacji. To również wspaniałe modelki i hostessy, roboty, gry i zabawy oraz symulatory. A przede wszystkim ludzie, czyli 50-osobowa ekipa fachowców gotowych odpowiedzieć na każde, nawet najtrudniejsze pytania.

Fot. Archiwum New Holland

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE