Reklama

Bliżej niż myślisz. Co ci dały pieniądze z Unii?

Opublikowano:
Autor:

Bliżej niż myślisz. Co ci dały pieniądze z Unii? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dni Otwarte Funduszy Europejskich w tym roku wyjątkowo odbędą się on-line w terminie 25-27 września. Zaplanowano m.in. konkurs  „Bliżej niż myślisz” z główną nagrodą 5 tys. zł.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w tym roku wyjątkowo odbędą się on-line w terminie 25-27 września. Zaplanowano m.in. konkurs  „Bliżej niż myślisz” z główną nagrodą 5 tys. zł.

Na stronie dniotwarte.eu pojawią się m.in. koncerty, pokazy, łączenia na żywo z różnych zakątków Polski, wirtualne wycieczki, warsztaty, webinaria oraz konkursy i quizy.
 
Np. konkurs „Bliżej niż myślisz" ma na celu ukazanie wpływu Funduszy Europejskich, poprzez zaprezentowanie jak wiele zmienia się w naszym kraju, wokół nas, w naszym codziennym życiu dzięki funduszom Unii Europejskiej.
 
Konkurs polega na przesłaniu krótkiego filmu ukazującego zmiany, które zaszły w najbliższym otoczeniu autora dzięki wsparciu ze środków unijnych. Można również opowiedzieć swoją historię o tym, co środki unijne zmieniły w Państwa życiu, pracy, nauce lub czasie wolnym. 

Na autorów najlepszych prac czekają nagrody: 5, 3 i 2 tys. zl. Termin zgłoszeń mija 10 września 2020 r. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 27 września na stronie dniotwarte.eu. Więcej informacji znajduje się na stronie dniotwarte.eu/blizej-niz-myslisz oraz na profilu FB - Fundusze  Europejskie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE