Reklama

Reklama

Biznes w Płocku i regionie? Japończycy i Amerykanie podpowiedzą

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Biznes w Płocku i regionie? Japończycy i Amerykanie podpowiedzą - Zdjęcie główne

foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już 22 września br. zaplanowano w Płocku największe wydarzenie gospodarcze w subregionie - Płockie Forum Gospodarcze.

Reklama

Ostatnie lata były ogromnym wyzwaniem, zwłaszcza dla przedsiębiorców. Brak możliwości organizacji spotkań oraz osobistego udziału w wielu wydarzeniach w bardzo istotny sposób wpłynęły na stosunki łączące przedstawicieli lokalnych środowisk.

- Wydarzenie na które Państwa zapraszamy – Płockie Forum Gospodarcze to możliwość nawiązania długofalowych relacji i pozyskania klientów, poznania interesujących ludzi, ich firm – produktów, usług, wymiany doświadczeń, pozyskania wiedzy czy uzyskania porad w zakresie prowadzonej działalności - przekonują organizatorzy.

Izba Gospodarza Regionu Płockiego przy współpracy z Politechniką Warszawską Filia w Płocku organizuje Płockie Forum Gospodarcze, które odbędzie się 22 września 2022 r. o godz. 10:00 w gmachu Politechniki przy ul. Łukasiewicza 17.

Zaplanowano 3 strefy: wystawienniczą, eksperta i merytoryczną.

- W strefie wystawienniczej firmy będą mogły zaprezentować swoją markę – produkty, usługi, będzie można porozmawiać z osobami decyzyjnymi. Eksperci z instytucji okołobiznesowych z Płocka – ZUS, US, Sanepidu, Państwowej Inspekcji Pracy i Urzędów Pracy – będą służyć swoją wiedzą i poradami, a także udzielą wstępnych informacji - dodają organizatorzy.

 W strefie merytorycznej zaproponowano 4 strefy tematyczne: przemysł 4.0, odnawialne źródła energii, podatki oraz wiedza i rozwój. Do udziału w spotkaniu zaproszono m.in. gości z Japonii, USA. Wykład wygłosi także prof. Witold Modzelewski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy