Reklama

Bitwa na rymy. W czwartek pierwsza potyczka

Opublikowano:
Autor:

Bitwa na rymy. W czwartek pierwsza potyczka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W tej bitwie nie liczy się tradycyjny oręż, tylko rymowanie i to bez wcześniejszego przygotowania. Będzie to kontynuacja legendarnej bitwy z 2001 roku między Obrońcami Tytułu a Gib Gibon Składem.

W tej bitwie nie liczy się tradycyjny oręż, tylko rymowanie i to bez wcześniejszego przygotowania. Będzie to kontynuacja legendarnej bitwy z 2001 roku między Obrońcami Tytułu a Gib Gibon Składem.

Preeliminacje płockiej Bitwy Freestylowej w ramach kolejnej edycji Polish Hip-Hop Festival jeszcze dzisiaj odbędą się przy ul. Rybaki. To już kolejna w historii taka słowna potyczka, w której cenione są umiejętności szybkiego składaniu rymów. A kto pamięta bitwę z 2001 roku, ten doskonale wie, że wersy bywają różne. Liczy się także i styl samego zwycięstwa. Tuż po bitwie rozkręci się impreza, gdzie za odpowiedni klimat będą odpowiadać Dj Beny i Dj Pasza.

Półfinały (piątek, 31 lipca) i wielki finał (sobota, 1 sierpnia) odbędą się na Scenie Red Bull Tour Bus. Zwycięzca półfinału ma zapewnione zakwaterowanie, ale gra toczy się o trzy miejsca na podium. Przewidziano nagrody pieniężne, 300 zł za zajęcie trzeciego miejsca, 500 zł drugiego i wreszcie 800 zł dla tego, kto  zdoła zakasować swoich rywali i przekona do siebie jury, w którym zasiądą Bonez oraz Mateusz "Ematei" Natali.

Czwartkową bitwę na improwizacje poprowadzą Wujek Samo Zło i Waldemar Wall-E Kasta. Wejście na „Imprezę na Fali” przy ul. Rybaki 8 jest bezpłatne. Start o godzinie 17.00.

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE