Reklama

Bilety za pół ceny. Ruszyła sprzedaż. Kto pierwszy, ten lepszy

Opublikowano:
Autor:

Bilety za pół ceny. Ruszyła sprzedaż. Kto pierwszy, ten lepszy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To naprawdę dobre spektakle i wciąż cieszą się popularnością. A dodajmy, że w pełni zasłużoną. Bilety na nie będą za pół ceny.

To naprawdę dobre spektakle i wciąż cieszą się popularnością. A dodajmy, że w pełni zasłużoną. Bilety na nie będą za pół ceny.

Świetny monodram w wykonaniu Marka Walczaka z muzyką graną na żywo przez Krzysztofa Misiaka czy sztuka wyreżyserowana przez Stefana Friedmanna? Wybierajcie między sztuką „Seks, prochy i rock & roll” i „Mayday 2” o perypetiach bigamisty taksówkarza.

[ZT]12153[/ZT]

[ZT]14229[/ZT]

W płockim teatrze 7 i 8 października bilety na obie sztuki będą za pół ceny w ramach trzeciej edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Akcja ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

7, 8 października, godz. 17.00 - Seks, prochy i rock & roll, cena biletu: 15 zł

7, 8 października, godz. 19.00 - Mayday 2, cena biletu: 20 zł

W tej samej akcji bierze udział Muzeum Mazowieckie. Bilety wstępu na ekspozycje secesji i art deco, na wystawę o Bolesławie Biegasie między 6 (od godz. 17.00) a 8 października będą również tańsze o 50 proc.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE