Reklama

Bilety po 500 groszy. Będą dostępne tylko przez kilka godzin

Opublikowano:
Autor:

Bilety po 500 groszy. Będą dostępne tylko przez kilka godzin - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji świętowania Dnia Teatru Publicznego 97 teatrów z całej Polski wprowadzi do sprzedaży bilety na jedno ze swoich przedstawień z repertuaru w symbolicznej cenie 500 groszy. Skąd taka kwota? - 500 groszy odpowiada liczbie spektakli premierowych w ostatnim sezonie, które powstały na podstawie współczesnych tekstów – wyjaśniają w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego i zapraszają 13 maja.

Z okazji świętowania Dnia Teatru Publicznego 97 teatrów z całej Polski wprowadzi do sprzedaży bilety na jedno ze swoich przedstawień z w symbolicznej cenie 500 groszy. Skąd taka kwota? - 500 groszy odpowiada liczbie spektakli premierowych w ostatnim sezonie, które powstały na podstawie współczesnych tekstów – wyjaśniają w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego i zapraszają 13 maja.

Płocki teatr bierze udział w tej ogólnokrajowej akcji już po raz trzeci. W tym roku zapraszają na „Nosorożca" Ionesco w reżyserii Marka Mokrowieckiego.

Bilety będą do kupienia od godz. 9.00 dopiero w dniu spektaklu, czyli 13 maja. Jedna osoba może kupić maksymalnie dwa bilety. Sztuka rozpocznie się o godz. 19.00.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE