Reklama

Bileciki do kontroli? Wekslowi nie pokazuj

Opublikowano:
Autor:

Bileciki do kontroli? Wekslowi nie pokazuj - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kontrolerzy firmy Weksel sprawdzali nasze bilety od ładnych paru lat. Teraz to, czy nie jeździmy na gapę, kontrolować będzie inna firma.

Kontrolerzy firmy Weksel sprawdzali nasze bilety od ładnych paru lat. Teraz to, czy nie jeździmy na gapę, kontrolować będzie inna firma.

Kontrolerzy z łódzkiej firmy windykacyjnej Weksel pojawili się w płockich czerwoniakach w 2007 r. Najpierw umowę mieli na dwa lata, potem co roku była podpisywana nowa. Teraz, przyszedł czas na zmiany - jak poinformowała Komunikacja Miejska, od 1 września już nie firma Weksel” Katarzyna Kurasińska będzie sprawdzała, czy ktoś nie podróżuje na gapę, ale płocki oddział radomskiej Agencji Ochrony Osób i Mienia „Reflex” z siedzibą przy Przemysłowej 17.

Skąd ta zmiana? - Nie ma w tym żadnego ukrytego dna, po prostu zbliżał się termin wygaśnięcia umowy, a Weksel nie stanął do przetargu - wyjaśnia Anna Kicińska, rzeczniczka KM. - Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Reflex i to jej pracownicy będą kontrolować bilety.

- Prosimy pasażerów o zwrócenie uwagi na nazwę firmy umieszczoną na identyfikatorach kontrolerów - apelują w spółce. Informacje o nowej firmie pojawiły się również we wszystkich autobusach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE