Reklama

Bieżnia, trybuna dla gości i remont głównej płyty? Jest wniosek

Opublikowano:
Autor:

Bieżnia, trybuna dla gości i remont głównej płyty? Jest wniosek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa modernizacja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie, powstaje treningowe boisko piłkarskie z zapleczem sanitarno–szatniowym. Ale to nie koniec planów inwestycyjnych.

Trwa modernizacja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie, powstaje treningowe boisko piłkarskie z zapleczem sanitarno–szatniowym. Ale to nie koniec planów inwestycyjnych.

Modernizacja na miejskim boisku obejmuje m.in. budowę sztucznej nawierzchnii, oświetlenia, dojazdów, infrastruktury. Całość ma kosztować ok. 5,8 mln zł. W styczniu br. nastąpiło podpisanie umowy dotyczącej dofinansowania w wysokości 2,5 mln zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach  Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2019. W 2020 r. Gostynin otrzyma 1 mln zł, a w przyszłym - 1,5 mln zł. 

W czerwcu nastąpiło podpisanie umowy przez burmistrza Gostynina i właściciela firmy Hydropol Gostynin, która realizuje zadanie. Prace mają się zakończyć pod koniec 2021 r. 

Ratusz już myśli o dalszym etapie modernizacji obiektu.

- Miasto złożyło wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki na kolejny etap modernizacji, obejmujący między innymi budowę bieżni wraz z remontem głównej płyty oraz powstanie trybuny dla gości - poinformował Paweł Kalinowski, burmistrz Gostynina.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE