Reklama

Bez zakażeń w Gostyninie, trzy w Sierpcu, w Płocku kilkadziesiąt

Opublikowano:
Autor:

Bez zakażeń w Gostyninie, trzy w Sierpcu, w Płocku kilkadziesiąt - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sanepidy z Płocka, Sierpca i Gostynina poinformowały o sytuacji związanej z Covid-19 na terenie powiatów w ciągu ostatniej doby. Optymistyczne, że w Sierpcu i Gostyninie sytuacja była bardzo dobra, znacznie gorzej jest w Płocku.

Sanepidy z Płocka, Sierpca i Gostynina poinformowały o sytuacji związanej z Covid-19 na terenie powiatów w ciągu ostatniej doby. Optymistyczne, że w Sierpcu i Gostyninie sytuacja była bardzo dobra, znacznie gorzej jest w Płocku.

Z sobotniego komunikatu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Płocku wynika, że w ciągu ostatniej doby potwierdzono laboratoryjnie 51 przypadków zakażenia, w sumie to już 774 osoby. Kwarantanną zostało objętych kolejne 120 osób (w sumie - 614). Hospitalizowano 26 osób. 

W Sierpcu kwarantanną objęto aż 124 osoby, ale w ciągu ostatniej doby odnotowano trzy zakażenia (do tej pory było ich 108), jedna osoba wyzdrowiała.

Natomiast w Gostyninie kwarantanną objęto 69 osób (w sumie dotychczas - 312), nie stwierdzono nowych zakażeń (do tej pory - 261). Wyzdrowiała kolejna osoba.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE