Reklama

Bez wypadków, ale z pijanymi kierowcami

Opublikowano:
Autor:

Bez wypadków, ale z pijanymi kierowcami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mimo że na drogach panowały bardzo trudne warunki, kierowcy jeździli ostrożnie. Niestety, i tym razem nie zabrakło siadających za kółko po alkoholu - na Mazowszu zatrzymano 99 pijanych kierowców, w Płocku i powiecie - 10.

Mimo że na drogach panowały bardzo trudne warunki, kierowcy jeździli ostrożnie. Niestety, i tym razem nie zabrakło siadających za kółko po alkoholu - na Mazowszu zatrzymano 99 pijanych kierowców, w Płocku i powiecie - 10.

Policja podsumowała święta na drogach. Jak informuje rzecznik komendy Krzysztof Piasek, Wielkanoc minęła spokojnie mimo zasypanych śniegiem dróg. Od piątku do poniedziałku włącznie w Płocku i powiecie nie doszło do ani jednego wypadku drogowego. Odnotowano natomiast 23 niegroźne kolizje - 14 w Płocku i 9 w powiecie. Niestety, wciąż są osoby, które wsiadają za kółko po alkoholu - łącznie zatrzymano 10 nietrzeźwych kierowców (czterech w Płocku i sześciu w powiecie). Byli też tacy, którzy święta spędzili w Izbie Wytrzeźwień - policjanci odwieźli tam 35 osób.

Jak podają służby prasowe Komendy Wojewódzkiej w Radomiu, na całym Mazowszu doszło do 18 wypadków, w których zginęła jedna osoba, a 26 zostało rannych. Policja zatrzymała 99 pijanych kierowców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE