Reklama

Bez utrudnień, ale już z fotoradarem

Opublikowano:
Autor:

Bez utrudnień, ale już z fotoradarem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Opady śniegu ustały, a ulice są czarne. A to oznacza, że kierowcy muszą uważać na fotoradar. Drogowcy zajmują się usuwaniem resztek śniegu z ulic, więc wciąż nie należy spodziewać się widoku recyklerów łatających dziury w nawierzchni.

Opady śniegu ustały, a ulice są czarne. A to oznacza, że kierowcy muszą uważać na fotoradar. Drogowcy zajmują się usuwaniem resztek śniegu z ulic, więc wciąż nie należy spodziewać się widoku recyklerów łatających dziury w nawierzchni.

Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej Jolanta Głowacka, w związku z ustaniem opadów i pełną przejezdnością dróg, na płockich ulicach ponownie pojawi się fotoradar. W piątek 22 lutego można się do spodziewać na ulicach Wyszogrodzkiej (Parcele), Sierpeckiej, Kochanowskiego oraz na Grabówce.

Wszystkie płockie ulice są obecnie przejezdne. Drogi pierwszej i drugiej kolejności zimowego utrzymania są czarne i mokre. Na ulicach i drogach trzeciej i czwartej kolejności zimowego odśnieżania utrzymuje się jeszcze niewielka warstwa błota pośniegowego lub zajeżdżonego śniegu.

Po ulicach wciąż jeżdżą pługosolarki. Miejski Zarząd Dróg przypomina, że sytuację na płockich drogach można na bieżąco śledzić dzięki ogólnodostępnemu systemowi monitoringu wizyjnego KorkoNET.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE