Reklama

Bez Facebooka nie istniejesz?

Opublikowano:
Autor:

Bez Facebooka nie istniejesz? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jakie miejsce wybrać na skuteczną reklamę - Internet, prasę czy płot? Czy to prawda, że bez Facebooka ani rusz? To ostatnia chwila, by zapisać się na bezpłatny panel dyskusyjny poświęcony reklamie.

Jakie miejsce wybrać na skuteczną reklamę - Internet, prasę czy płot? Czy to prawda, że bez Facebooka ani rusz? To ostatnia chwila, by zapisać się na bezpłatny panel dyskusyjny poświęcony reklamie.

Spotkanie "Reklama - akcja - manipulacja?" organizuje już w najbliższy poniedziałek Izba Gospodarcza Regionu Płockiego. Będzie można się podyskutować o tym, jakie emocje powinna budzić reklama, w jaki sposób firmy powinny skutecznie promować się w Internecie i w mediach społecznościowych oraz jak skutecznie reklamować produkty i usługi na lokalnym rynku.

Spotkanie odbędzie się 11.04.2016 r. o godz. 10.00 w Restauracji Estera ul. Stary Rynek 7/9. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, przewidywany czas trwania panelu to dwie godziny. Czasu jest niewiele, więc kto ma ochotę  podyskutować musi jak najszybciej zapisać się na spotkanie, dzwoniąc pod numer tel. 24 364 99 89 lub wysyłając e-mail: biuro@igrp.com.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE