Reklama

Będzie spotkanie ze znanym radiowcem

Opublikowano:
Autor:

Będzie spotkanie ze znanym radiowcem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Był już konkurs na największy w Europie garnek, na najbardziej piegowatą buzię, najdłuższego jamnika, łaciatą krowę, wybierano Ptaka Roku i miss Lata z Radiem, a przy tym wszystkim pojawiał się on, Roman Czejarek. Już w najbliższy poniedziałek podzieli się w Płocku anegdotami, historyjkami i pikantnymi szczegółami o kulisach pracy w radiu.

Był już konkurs na największy w Europie garnek, na najbardziej piegowatą buzię, najdłuższego jamnika, łaciatą krowę, wybierano Ptaka Roku i miss Lata z Radiem, a przy tym wszystkim pojawiał się on, Roman Czejarek. Już w najbliższy poniedziałek podzieli się w Płocku anegdotami, historyjkami i pikantnymi szczegółami o kulisach pracy w radiu.

Roman Czejarek jest pisarzem, fotografem, dziennikarzem, od lat związany z publiczną rozgłośnią radiową. O pracy nad programem opowiadał w swojej książce „Kochane Lato z Radiem”. Dziś sam twierdzi, że gdyby ktoś mu powiedział, że zwiąże się z audycją w I Programie Polskiego Radia na ćwierć wieku, to by mu nie uwierzył. - Wszystko czego dotykałem w „Lecie z Radiem” było symbolem – pisał. - Strofy dla Ciebie i legendarny Krzysztof Kolberger. Kukułka i niezwykła Krystyna Czubówna. Nawet Paskuda z Zalewu Zegrzyńskiego wydawał się nie do ruszenia.

Spotkanie w ramach cyklu „W kręgu IX muz” z Romanem Czejarkiem odbędzie się 6 czerwca o godzinie 17.00 w Dziale Zbiorów Audiowizualnych Książnicy Płockiej (ul. Kościuszki 3c).

Fot. Materiały nadesłane przez Książnicę Płocką

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE