Reklama

Będzie słychać syreny alarmowe. To ćwiczenia

Opublikowano:
Autor:

Będzie słychać syreny alarmowe. To ćwiczenia  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Służby ratownicze w PKN Orlen we wtorek przeprowadzą ćwiczenia.

Służby ratownicze w PKN Orlen we wtorek przeprowadzą ćwiczenia. 

Manewry rozpoczną się we wtorek 24 kwietnia o 10:00. W trakcie ich trwania przewidywane jest używanie syren alarmowych i wydawanie komunikatów głosowych, które mogą być słyszalne w pobliskich osiedlach. To kolejna odsłona cyklicznych ćwiczeń służb ratunkowych PKN Orlen. 

- Manewry na terenie instalacji Hydroodsiarczania Olejów Napędowych zostaną zrealizowane w oparciu o wybrane, potencjalne scenariusze przewidziane w Planach Operacyjno-Ratowniczych dla Zakładu Produkcyjnego w Płocku. Jak zwykle przy tego typu ćwiczeniach służby ratownicze zwracają uwagę, że na terenie całego Zakładu Produkcyjnego oraz w jego okolicach mogą być słyszalne syreny alarmowe, w tym wozów ratunkowych, jak i komunikaty głosowe wydawane w wewnętrznym systemie ostrzegania za pomocą megafonów - czytamy w komunikacie biura prasowego. 

W ćwiczeniach na instalacji HON V wezmą udział: Zakładowa Straż Pożarna PKN Orlen, pracownicy Orlen Ochrony, Biura Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Centrum Medycznego, Zespołu Bezpieczeństwa Procesowego, Działu Spraw Obronnych oraz Wydziałowi Ratownicy Chemiczni.??

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE