Reklama

Będzie się działo! Muzyczna sobota w Caffe&Bistro

Opublikowano:
Autor:

Będzie się działo! Muzyczna sobota w Caffe&Bistro - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami „Muzyczna Sobota w Caffe&Bistro”. Gwiazdą wieczoru będzie Marcin Januszkiewicz, bardzo ciekawa postać na scenie polskiej muzyki.

Przed nami „Muzyczna Sobota w Caffe&Bistro”. Gwiazdą wieczoru będzie Marcin Januszkiewicz, bardzo ciekawa postać na scenie polskiej muzyki. 

Wydarzenie odbędzie się w tę sobotę, w Caffe&Bistro przy ul. Tumskiej o godz. 19.30. Wstęp wolny.

Marcin Januszkiewicz to absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej, aktor, wokalista, autor tekstów piosenek i kompozytor. Pisze dla gwiazd polskiej estrady, m.in. dla Margaret, Natalii Szroeder czy Dawida Kwiatkowskiego. Jest autorem piosenek i muzyki do musicalu, granego na deskach wrocławskiego Teatru Capitol. Od niedawna jest też wokalistą zespołu Amnezja. Ponadto występuje jako solista w zespole Piotra Rubika, z którym nagrywa oraz koncertuje w kraju i zagranicą.

Warto podkreślić, że Januszkiewicz, który wyrósł z tak zwanego nurtu piosenki poetyckiej i artystycznej, jest laureatem kilku ważniejszych krajowych festiwali wokalnych i aktorskich. W 2013 roku debiutował w Opolu podczas koncertu Super Debiuty, zdobył Grand Prix XIV festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej” w 2011 roku, a w tym roku, na 38. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, zdobył Grand Prix oraz nagrodę dziennikarzy. 20. października 2017 roku premierę miał jego pierwszy solowy album „Osiecka po męsku”, zarejestrowany podczas koncertu w radiowej Trójce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE