Reklama

Będzie nocny happennig z recytacją z drzewa

Opublikowano:
Autor:

Będzie nocny happennig z recytacją z drzewa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji przypadającej 117. rocznicy urodzin Władysława Broniewskiego płocki teatr postanowił zorganizować mały wieczorek poetycki, który zakończy się pod pomnikiem poety. Piotr Bala ma zamiar z drzewa recytować krótki wiersz prosto z drzewa.

Z okazji przypadającej 117. rocznicy urodzin Władysława Broniewskiego płocki teatr postanowił zorganizować mały wieczorek poetycki, który zakończy się pod pomnikiem poety. Piotr Bała przymierza się do recytacji  krótkiego wiersza prosto z drzewa.

Dzisiejszy wieczór z poezją Władysława Broniewskiego uświetni muzyka znanego saksofonisty, Krzysztofa Kralki. Tym razem wydarzenie odbędzie się nie w kawiarni, ale na kameralnej scenie w teatrze, gdzie stawią się m.in. prezes płockiego oddziału Stowarzyszenia Autorów Polskich, Krzysztof Bieńkowski, Krystyna Olendrzyńska, Krzysztof Barański, Wanda Gołębiewska oraz Marek Grala. Wieczór będzie połączony także z wigilią płockich środowisk literackich.

Po części teatralnej wszyscy powędrują pod pomnik poety. Ale żeby nie było nazbyt klasycznie, Piotr Bała ma zamiar wejść na drzewo, aby zadeklamować „Kukułkę”.

Początek w środę wieczorem, 17 grudnia o godzinie 20.00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE