Reklama

Będzie nawet minus 20 st. w nocy

Opublikowano:
Autor:

Będzie nawet minus 20 st. w nocy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wraca zima. Temperatura może spaść naprawdę nisko. Z każdą kolejną dobą, za sprawą spływu coraz to zimniejszego powietrza pochodzenia arktycznego, temperatury będą spadać.

Wraca zima. Temperatura może spaść naprawdę nisko. Z każdą kolejną dobą, za sprawą spływu coraz to zimniejszego powietrza pochodzenia arktycznego, temperatury będą spadać.

Jak podaje portal Twojapogoda.pl najzimniejsze noce odczuliśmy z niedzieli na poniedziałek i odczujemy z poniedziałku na wtorek. Na zachodzie termometry pokażą od -10 do -15 stopni, a na wschodzie od -15 do -20 stopni. Lokalnie spadki temperatury mogą być jeszcze większe, nawet do niemal -25 stopni, w miejscach nazywanych biegunami zimna. W Płocku pogoda na najbliższe dni od -8 do - 12 st., odczuwalnie nawet -17 stopni.

Niskim temperaturom będzie towarzyszyć chwilami umiarkowany wiatr z kierunku wschodniego i północno-wschodniego, osiągający około 15 km/h, który będzie obniżać temperaturę odczuwalną. Raczej nie spodziewajmy się opadów śniegu, to będzie przeważnie suchy mróz. Jeśli poprószy, to wyłącznie lokalnie i w bardzo małej ilości. 

W czasie mrozów pamiętajmy oczywiście o osobach bezdomnych, które mogą je spędzać pod gołym niebem. Wystarczy czasem ten jeden telefon na policję lub straż miejską, aby uratować komuś życie. 

[ZT]18159[/ZT]

[POGODA]1519717458421[/POGODA]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE