Reklama

Będzie impreza na pożegnanie lata. Nie na plaży, tylko w pubie

Opublikowano:
Autor:

Będzie impreza na pożegnanie lata. Nie na plaży, tylko w pubie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie ma w tym roku Reggaelandu, w dodatku Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki oficjalnie już poinformował, że nie ma także Summer Fall Festival. Na pocieszenie dla tych, którzy chcieliby zakończyć wakacje przy muzyce, której w tym roku nie usłyszeliśmy na dużej scenie na płockiej plaży, mamy pewną propozycję.

Nie ma w tym roku Reggaelandu, w dodatku Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki oficjalnie już poinformował, że nie ma także Summer Fall Festival. Na pocieszenie dla tych, którzy chcieliby zakończyć wakacje przy muzyce, której w tym roku nie usłyszeliśmy na dużej scenie na płockiej plaży, mamy pewną propozycję.

Walka o tegoroczny Reggaeland niestety nie zakończyła się sukcesem, chociaż niektórzy długo o tę imprezę zabiegali. Nie oznacza to jednocześnie, że nie będzie żadnej okazji do pobujania się w rytmach reggae, SKA, dancehall, a nawet hip-hop czy rap. Nie trzeba nawet długo czekać, ponieważ impreza w pubie Zachęta odbędzie już w najbliższy piątek, 1 września. Można więc pobawić się na parkiecie, żegnając w ten sposób wakacje.

Impreza będzie z udziałem polskich wykonawców soundsystemowej sceny, którzy zagrają na żywo. Na imprezę Reggae-Day nie trzeba kupować żadnego biletu. Wykonawcy przyjadą z różnych części Polski, w Zachęcie stawi się również reprezentacja z Płocka. Kto zagra? YongSoul/&Rastamass (Przemyśl/Stalowa-Wola), O.w.eN&Kolec (Płock), Draggy (Kędzierzyn), Wujek/Dobra/Rada&Dj.Owen (Płock), CiaraJah (Płock),  Szkoda siedzieć w ten piątkowy wieczór w domu. Lepiej dać się porwać muzyce i przyjść na Grodzką 9.

Początek o godz. 20.00.

[ZT]15474[/ZT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE