Reklama

Będzie gorąco! Synoptycy ostrzegają

Opublikowano:
Autor:

Będzie gorąco! Synoptycy ostrzegają - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niebawem wrzesień, w sklepach odzieżowych pojawiają się już typowo jesienne kolekcje, a tymczasem trzeba ponownie sięgnąć po typowo letnie, przewiewne i lekkie ubrania. Ważne, aby w najbliższych dniach pamiętać, by pić dużo niegazowanej wody, ograniczyć przebywanie w pełnym słońcu, nosić nakrycie głowy i nie zostawiać dzieci bądź zwierząt w samochodzie. Przez najbliższe dni czeka nas skwar, na termometrach temperatura przekroczy 30 stopni Celsjusza.

Niebawem wrzesień, w sklepach odzieżowych pojawiają się już typowo jesienne kolekcje, a tymczasem trzeba ponownie sięgnąć po typowo letnie, przewiewne i lekkie ubrania. Ważne, aby w najbliższych dniach pamiętać, by pić dużo niegazowanej wody, ograniczyć przebywanie w pełnym słońcu, nosić nakrycie głowy, a także nie zostawiać dzieci bądź zwierząt w samochodzie. Przez najbliższe dni czeka nas skwar, na termometrach temperatura przekroczy 30 stopni Celsjusza.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dotyczące zarówno dla miasta Płocka, jak i całego powiatu płockiego.

- Od godz. 13.00 w poniedziałek, 28 sierpnia do godz. 18.00 w czwartek, 29 sierpnia prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 29°C do 31°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 18°C.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE