Reklama

Będą utrudnienia w ruchu. Kierowcy, uważajcie!

Opublikowano:
Autor:

Będą utrudnienia w ruchu. Kierowcy, uważajcie!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez kilka dni, w związku z Jarmarkiem Tumskim, ruch w okolicach starówki będzie utrudniony, a przez dwa dni całkowicie wyłączony. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Przez kilka dni, w związku z Jarmarkiem Tumskim, ruch w okolicach starówki będzie utrudniony, a przez dwa dni całkowicie wyłączony. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Utrudnienia rozpoczną się 1 czerwca o 17:00. Jest to związane z rozładunkiem i montażem infrastruktury Jarmarku Tumskiego. Starówka zostanie całkowicie wyłączona z ruchu 2 czerwca od godziny 6:00. Zapory wjazdowe zostaną postawione na ulicach:

  • Kościuszki (na wjeździe od strony Pl. Obrońców Warszawy),
  • Mostowej (na rozwidleniu zjazdu nad Wisłę i wjazdu na Stare Miasto od strony mostu),
  • Piekarskiej (przy Farze).

Ruch wróci do normalności o północy 4 czerwca. Jak informują urzędnicy, przez zapory będą mogli przejechać mieszkańcy, a także goście hotelowi, wystawcy, obsługa techniczna oraz organizatorzy.  

W dniach 2-4 czerwca częściowo z użytkowania zostanie wyłączony parking przy teatrze. Jednocześnie prezydent Andrzej Nowakowski wydał zarządzenie, w którym zawiesił pobieranie opłat w części strefy płatnego parkowania w dniach 1-4 czerwca. Obszar wyłączony z opłat zaznaczono kolorem zielonym. 

fot. UMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE