Reklama

Będą szukać chętnych do wystąpienia w serialach. Niebawem casting

Opublikowano:
Autor:

Będą szukać chętnych do wystąpienia w serialach. Niebawem casting - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Możecie zajrzeć na ten casting tylko z ciekawości albo faktycznie postanowicie spróbować swoich sił przed kamerą. Organizatorzy zapewniają, że szukają osób w każdym wieku bez względu na aparycję, wiek i płeć. Nie wymagają też doświadczenia filmowego.

Możecie zajrzeć na ten casting tylko z ciekawości albo faktycznie postanowicie spróbować swoich sił przed kamerą. Organizatorzy zapewniają, że szukają osób w każdym wieku bez względu na aparycję, wiek i płeć. Nie wymagają też doświadczenia filmowego.

Casting do seriali telewizyjnych, który odbędzie się 2 września w Hotelu Herman (Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, ul. Sienkiewicza 30), organizuje firma producencka Tako Media. Informację o nim udostępniono na Facebooku. Tako Media wyprodukowało takie seriale, jak „Na ratunek 112”, „Pamiętniki z wakacji", „Dlaczego Ja”, „Detektywi w akcji" czy najnowszy „Rewir".

Udział w castingu jest bezpłatny. Szukają amatorów. Są jednak warunki do spełnienia. Zapraszają te osoby, które nie brały udziału w żadnym castingu organizowanym przez Tako Media bądź już brały, lecz od tamtego momentu upłynęło ponad 2 lata.

Casting rozpocznie się o godz. 12.30 i potrwa do 18.30.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE