Reklama

Będą słuchać muzyki na molo. Głośno!

Opublikowano:
Autor:

Będą słuchać muzyki na molo. Głośno! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stowarzyszenie Teatr Per Se wakacyjną porą postanowiło zorganizować spotkanie na płockim molo. – Naszą pasją jest muzyka elektroniczna, jej kontemplacja, taniec, Wisła i tlen – tłumaczą młodzi artyści, którzy chcieliby podzielić się nią również z innymi płocczanami już w najbliższy piątek, 25 lipca. W tym czasie nad Wisłą będzie trwał Audioriver.

Stowarzyszenie Teatr Per Se wakacyjną porą postanowiło zorganizować spotkanie na płockim molo. – Naszą pasją jest muzyka elektroniczna, jej kontemplacja, taniec, Wisła i tlen – tłumaczą młodzi artyści, którzy chcieliby podzielić się nią również z innymi płocczanami już w najbliższy piątek, 25 lipca. W tym czasie nad Wisłą będzie trwał Audioriver.

Podobno muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale także relaksuje. Czy to porzekadło sprawdzi się w przypadku muzyki elektronicznej, przekonamy się już za kilka dni, jeśli tylko zdecydujemy się spędzić piątkowy wieczór pod chmurką, wędrując na molo w okolice tamtejszej kawiarni.

 – Muzyka będzie odtwarzana z nośników elektronicznych, przez urządzenia elektroniczne – opowiada o przedsięwzięciu w ramach projektu „Wakacje z kulturą” Mariusz Pogonowski, aktor płockiego teatru i zarazem zawiadowca całości. - W trakcie odtwarzania nie będziemy ingerować za pomocą elektroniki w utwory muzyczne. Będziemy ich słuchać od początku do końca. Poziom głośności będzie pretendował do sytuacji, w której nie da się gadać, chyba że na migi lub za pomocą urządzeń elektronicznych.

Jak sami zapowiadają, słów będzie raczej niewiele. Podobnie żadnych ukrytych znaczeń. Wyłącznie muzyka. O jej dobór zadbają:  M667, murzyn, pan i stuport.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa do północy, więc weźcie ze sobą na wszelki wypadek cieplejszy sweter.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE